Uus toode: GRP-ümbrisega tulekindlate signaalseadmete sari GNEx

         

Sarja GNEx tulekindlad heliseadmed on uue müügile tuleva signaalseadmete sarja esimesed tooted.

Klassi Ex d IIC kuuluvat sarja GNEx toodetakse klaaskiuga sarrustatud polüestervaigust (GRP), mis on võrreldes roostevaba terasega kulusäästlikum lahendus, kuid pakub avamerelahendustele samaväärset korrosioonikaitset. Kõik välised kinnitid on roostevabast terasest 316, kinnitustoend on roostevabast terasest 304 või 316. Kaks standardset M20 kaablisisendit on saadaval mitmesuguste sulgurkorkidega. Ümbrise valand on punane, kuid tellida on võimalik ka muid värvusi. Lubatud temperatuurivahemikuga –60 °C…+70 °C ja tsoonide 1 ja 2 jaoks vajaliku heakskiiduga uued GNEx signaalseadmed sobivad kõige karmimatesse oludesse.

Helisignaalseadmete GNExS1 ja GNExS2 suurim helitugevus on ühe meetri kaugusel vastavalt 117 dB(A) ja 123 dB(A). Kummalgi variandil on 45 häiretooni sagedust koos nelja kaugvalitava häireastmega. Esimese ja teise astme häiretoone saab valida üksteisest sõltumatult, mis annab hoiatuse ja evakuatsiooni helitoonide koostamisel märkimisväärse paindlikkuse. Mõlema mudeli suured toitepinge vahemikud 10…30 V DC ja 90…260 V AC vähendavad laovaru variantide vajadust. GNExS1 töötab ka toitepingel 90…260 V DC.

Mudeli GNExS1-R jõudlus on võrdne GNExS1 omaga, kuid selle ruupori eriline radiaalne ehitus tagab ringsuunalise helileviku. Rakendustes, kus paigalduspiirangud võivad vähendada tavaliste suunatud ruuporite katvust, on lahenduseks GNExS1-R. Seadme väikesed mõõtmed võimaldavad seda samuti kasutada piiratud ruumiga kohas.

Valjuhääldid GNExL1 (15 W) ja GNExL2 (25 W) PA on saadaval kahe 70 V ja 100 V liinitrafoga, mis võimaldab mitut ühendust või väikese takistusega (16 Ω või 8 Ω) variante. Väga sobivana avamere PAGA-süsteemide jaoks pakuvad need suurepärast selgust, sagedustundlikkust ja helitugevuse ulatust.

Kõikidel uutel sarja GNEx toodetel on kõige värskemate Euroopa ja IEC standardite kohased ATEX- ja IECEx-sertifikaadid. Muud heakskiidud ja täiustused väljastatakse lähitulevikus.
Lisateavet heliseadmete sarja GNEx kohta leiate järgmistelt linkidelt.